products

İç Pvc Yapışkanlı Vinil Döşeme Ahşap Kabartma Taş Karo Meşe

Temel bilgi
Menşe yeri: Changzhou, Çin
Marka adı: Esty
Sertifika: CE / SGS / ISO9001/ISO14001
Model numarası: Kendinden yapışkanlı Döşeme
Min sipariş miktarı: 500 metrekare
Fiyat: Price negotiable
Ambalaj bilgileri: 36 adet / kutu, 56 kutu / palet, 20 palet / 20 'konteyner
Teslim süresi: 15 ~ 30 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union
Yetenek temini: Aylık 1000000 metrekare
Detay Bilgi
Ürün adı: İç pvc döşeme ahşap kabartma taş karo kaliteli meşe boyut: 6''X36 ''
Kalınlık: 2mm Yangın Davranışı: BF1
tip: Plastik Döşeme Uygulama: konut, ticari
Vurgulamak:

vinyl wood plank flooring

,

3mm vinyl plank flooring


Ürün Açıklaması

İç pvc döşeme ahşap kabartma taş karo kaliteli meşe

Ürün Açıklaması

In the flooring world, there has always been a vinyl tile in one form or another. Döşeme dünyasında, her zaman bir şekilde bir vinil karo olmuştur. Today, the vinyl tile category continues to remain popular today, and continues to be the fastest growing market segment with double digit growth last year. Bugün, vinil karo kategorisi bugün popüler olmaya devam ediyor ve geçen yıl çift haneli büyüme ile en hızlı büyüyen pazar segmenti olmaya devam ediyor. LVT (Luxury Vinyl Tile), which offers 3D printing technology which adds depth and realism, durability, with a high performance wearlayer to a vinyl tile product. Bir vinil karo ürününe yüksek performanslı aşınma tabakası ile derinlik ve gerçekçilik, dayanıklılık katan 3D baskı teknolojisi sunan LVT (Lüks Vinil Karo).

The design options of LVT flooring make it a desirable material, but this flooring also has many properties that homeowners look for in their flooring. LVT döşemenin tasarım seçenekleri onu istenen bir malzeme haline getirir, ancak bu döşeme aynı zamanda ev sahiplerinin döşemelerinde aradığı birçok özelliğe sahiptir. Extremely resistant to dents, moisture damage, heat and more, Luxury Vinyl Tile flooring is perfect for those who want durable floors. Çukurlara, nem hasarına, ısıya ve daha fazlasına karşı son derece dayanıklı olan Lüks Vinil Karo döşeme, dayanıklı zeminler isteyenler için mükemmeldir.
avantaj

Güçlü bir avantajtage of LVT is its visual appeal. LVT'nin tage görsel cazibesidir. It realistically mimics the appearance of natural materials such as wood or stone with embossed or textured surfaces, making it almost indistinguishable from the real thing. Kabartma veya dokulu yüzeylere sahip ahşap veya taş gibi doğal malzemelerin görünümünü gerçekçi bir şekilde taklit ederek, gerçek şeyden neredeyse ayırt edilemez hale getirir. It offers a wide variety of patterns and styles that would be difficult to source, thus higher in expense, if the natural materials were used. Doğal malzemeler kullanılmışsa, kaynaklanması zor, dolayısıyla masrafları daha yüksek olan çok çeşitli desen ve stiller sunar. LVT is also softer and can also tolerate conditions that these natural materials can't. LVT de daha yumuşaktır ve bu doğal malzemelerin yapamayacağı koşulları da tolere edebilir.

        LVT is typically thicker than traditional vinyl flooring materials due to an added layer of heavy film covered with a UV-cured urethane that makes it scuff, stain, and scratch resistant, improving its wear and performance. LVT, UV ile sertleştirilmiş üretanla kaplı ilave bir ağır film tabakası nedeniyle, çizilmeye, lekelenmeye ve çizilmeye karşı dayanıklı olmasını sağlayarak aşınmasını ve performansını artıran geleneksel vinil döşeme malzemelerinden daha kalındır. This added thickness adds the advantages of sound absorption, heat insulation, and comfort Bu ilave kalınlık ses emilimi, ısı yalıtımı ve konfor avantajları sağlar underfoot. ayak altında. Another major advantage of LVT is its resistance to water damage, making it a great option for an area where you may have spills. LVT'nin bir diğer önemli avantajı, su hasarına karşı direncidir ve dökülmelerin olabileceği bir alan için mükemmel bir seçenektir.

Teknik Özellikler

ad Parlak Lüks Pvc Döşeme Kendinden Yapışkanlı Vinil Döşeme Kolay Kurulum
Renk Örnek olarak veya istek üzerine
Toplam Kalınlık 2mm
Aşınma Kat Kalınlığı 0,07 mm, 0,1 mm, 0,2 mm, 0,3 mm
Bitiş UV
Asfaltlama Yöntemi Soyma ve yapıştırma
Üretim döngüsü Bir ay içinde (Şimdi en uygun üretim döngüsünü isteyin)
Hizmet Sıkı Kalite Kontrol Sistemi, aşağıdaki hizmet bire bir sipariş
Boyut İnç aa
6 "* 36" 152.4 * 914.4

yapı

İç Pvc Yapışkanlı Vinil Döşeme Ahşap Kabartma Taş Karo Meşe 0

Ürün resmi

İç Pvc Yapışkanlı Vinil Döşeme Ahşap Kabartma Taş Karo Meşe 1

SSS

1. döşemenizin açıklamanızla tutarlı olduğunu nasıl bilebilirim?

-> ilkemiz kalite ilk ve ücretsiz örnek değerlendirme için kullanılabilir.

2. What's your MOQ? 2. ne moq? How many color I can choose? Kaç renk seçebilirim?

-> moq bir 20 'konteyner 4-6 renk e- katalog.

    Miktarı bir kaptan azsa, stok rengimizden renk başına 500sqm veya E-katalogdan 1800sqm de seçebilirsiniz.

3. kat aksesuarları sağlayabilir?

-->Yes. -> Evet. we also provide matching profiles such as skirting, EVA sheet or cork etc. We promise to offer you the one-stop services. biz de süpürgelik gibi eşleştirme profilleri sağlamak, EVA levha veya mantar vb Biz tek elden hizmet sunmak için söz veriyorum.

4. mevcut örnekleri Vardır?

--> Of course. -> Elbette. Free sample is available. Ücretsiz örnek mevcuttur. You can choose the samples directly from our stock Örnekleri seçebilirsiniz doğrudan stoktan

İletişim bilgileri
admin

Telefon numarası : +8613961274675

Naber : +8618006121950