aboutus

JIANGSU ESTY BUILDING MATERIALS CO.,LTD

JIANGSU ESTY BUILDING MATERIALS CO.,LTD JIANGSU ESTY BUILDING MATERIALS CO.,LTD JIANGSU ESTY BUILDING MATERIALS CO.,LTD JIANGSU ESTY BUILDING MATERIALS CO.,LTD JIANGSU ESTY BUILDING MATERIALS CO.,LTD
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Dünya çapında
Markalar: esty
No. Çalışanları: 101~200
Yıllık satış: 0.8-1 Million
Yıl kurulan: 2011
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

ESTY YAPI MALZEMELERİ 2011 yılında kurulmuş olup, vinil döşeme alanının genel çözümünde esnek döşeme profesyonel üreticisi ve lideridir. 2012'den bu yana, sürekli olarak Avrupa’nın ileri üretim teknolojisini ithal ettik ve İngiltere’nin küresel Stratejik işbirliği ortağımızın profesyonel teknikler konusunda yerinde rehberlik göndermesini sağladık, ürünün kalitesini ve üretimini ve direktörde, üretim teknolojisi ve geliştirme için çalışan personel becerileri eğitimini tam olarak sağladık. , biz her zaman Çin'in Changzhou kentinde aynı ticaret ve iş üretim tesisi üssünde aşıyoruz

►, ESD-KONTROL PVC ZEMİN

2009'da iyi perfanencd sayesinde ESD vinil karo üretimine başladık.

Gerflor, Tarkett, HK ve ESDWORK için OEM'iz

Üreten Boyut: 600 * 600mm, 610 * 610mm, 900 * 900mm

Kalınlık: 2.0mm, 2.5mm, 3.0mm

►, Homojen PVC ZEMİN ruloları

2012'de homojen PVC Zemin ruloları üretmeye başladık , Her ikisi de Yönlü ve Yönsüz

Avrupa'da yüksek teknoloji ve makine kullanıyoruz.

Şimdi biz Grabo OEM, Polyflor da diğer ülke büyük bayi.

Ürün Boyutu: 2m * 20m

Kalınlık: 2.0mm, 3.0mm

►, Esnek Döşeme

2013'de PVC Yer Döşemeleri Üretmeye Başlayın , Kuru sırt, Kendinden Yapışan, Tıklayın, WPC, SPC

Avrupa'da yüksek teknoloji ve makine kullanıyoruz.

Şimdi tüm dünya iyi satış, ana pazar ABD ve Avrupa

Ürün Boyutu: 6 "* 36", 7 "* 48", 9 "* 48", 12 "* 24"

Kalınlığı: 2.0mm-7mm

Aşınma Katmanı: 0.07-1.0mm

Geçmiş

Ofis lobinizin canlı renklerinde, süpermarkette bulunan dayanıklı koridorlarda ve sizi evinizde karşılayan güzel pvc zeminlerde göreceksiniz.

Bu biziz. Bu esty yapı malzemeleri Döşeme. İnsanların yaşadığı, çalıştığı, öğrendiği, iyileştirdiği ve oynadığı mekanlara ilham veren ürünler geliştiriyoruz.

Evimiz, memleketi, changzhou şehri, jiangsu eyaleti, çin'i döşemekte ve changzhou şehrinde 3 üretim tesisi işletmekteyiz, 500 çalışandan oluşan ekibimiz, en yüksek düzeyde inovasyon, kalite ve hizmet sunmak için çalışmaktadır. Bu taahhüt bize Çin'de bir numaralı esnek üreticisi yaptı. Tarihçemiz 15 yıldan daha uzun bir süre öncesine dayanıyor ve şu sloganla ilgili işimiz: “Alıcının inancına sahip ol.”

Hizmet

Mükemmellik ayrıntıda gizlidir. Gerçekten mükemmel bir pvc zemin üretimi firmamız tüm Avrupa makine ve teknolojisini ithal etmektedir. Bizim pvc döşeme kullanımı DOTP plastikleştirici, Alos ürünlerimizin temel 5S yönetim konsepti ,

tekil hedefimiz, global cilentimizin ürünlerimizi kişisel vizyonunuza götürmesini sağlamak, her şekilde mükemmel, hayata geçirilmesini sağlamaktır. Size bu mükemmelliğe giden iki yol sunuyoruz.

Tasarımcı tarafından oluşturulan koleksiyonlarımızdan birinden bitmiş bir zemin seçin. Gerektiğinde özel hazırlanmış parçalar da dahil olmak üzere eksiksiz bir koordinasyon aksesuarları seti sunacağız.

Veya, alanınız için benzersiz bir aklınız varsa - belki sıra dışı bir renk, standart olmayan tahta ebatları, ıslah edilmiş döşeme, - vizyonunuzu tasarımcılarımızla paylaşın. Alanınızı son ayrıntısına kadar mükemmelleştirmek için özel koordinasyon aksesuarları oluşturmak da dahil olmak üzere hayata geçirmenize yardımcı olacaklar.

Ekibimiz

Takım üyemiz yeni alibaba politikasına yaslandı.

Yeni yıl, savaş!

2019 domotex shanghai'de.

İletişim bilgileri